حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی محصول آنلاین به آدرس اینترنتی mahsoolonline.com

هنگامی که بازدید کنندگان نظرات خود را در سایت می نویسند برای تشخیص هرزنامه ما ادرس IP نوع سیستم عامل, نام مرورگر را جمع آوری می کنیم.

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) همراه باشد. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

این سایت از کوکی ها استفاده نمی کند فقط برای لود سریع تر سایت تعدادی از تصاویر و بخشی از کد ها در سیستم کاربر به مدت یک روز ذخیره شده و بعد از گذشت یک روز از بین می رود.

این سایت اطلاعات شخصی شما از قبیل ایمیل, رمز, شماره موبایل و… به هیچ عنوان در اختیار اشخاص دیگر قرار نمیدهد ولی در صورتی که پلیس فتا اطلاعات کاربری را درخواست نماید آن هم با حکم قضایی, این سایت تمامی اطلاعات خواسته شده را به پلیس فتا ارسال می کند.

محتوای تغییر وضعیتبرای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما اطلاعات وارد شده هنگام ثبت نام توسط خود کاربر را ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

 همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه می داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی می باشیم.